SANAL OFİS NEDİR?

Ticaretin gelişmiş olduğu ülkelerde, son zamanlarda oldukça yaygınlaşan uzaktan çalışma sistemi ile kendini kombine eden ve yıllardır var olan bir hizmet türüdür. Temelinde ise şirketinizin kurulması ve faaliyetlerine devam etmesi için gerek duyulan işyeri adresinizin temin edilmesidir. Adres teminine ek olarak sanal ofis hizmeti size geleneksel çalışma şeklinin aksine size modern bir çalışma sistemi sunar. Sanal ofis hizmeti ile birlikte çalışma alanınızı, çalışma sisteminizi, ve mesai saatlerinizi siz belirlersiniz. Hangi sektörden olursanız olun sanal ofis hizmetinden yararlanabilir ve belli alanlara bağlı kalmazsınız, ayrıca prestijli bir konumda adres sahibi olursunuz.

Eğer bir iş için bir mekana ihtiyacınız yoksa (imalathane, kafe, poliklinik, vb.) sanal ofis sizin için ideal bir hizmet olacaktır çünkü stopaj vergisinden muaf olacaksınız demektir, sizin adınıza kargolarınız takip edilir ve siz dilediğiniz herhangi bir yerde çalışabilirsiniz. Sanal ofisin sunduğu uygun fiyatlarla, tutmayı düşündüğünüz herhangi başka bir ofise vereceğiniz yüksek kira bedelinden de kurtulmuş olursunuz.

Sanal ofis ile birlikte prestijli bir adrese sahip olabileceğinizden bahsetmiştik. Burada adresin kalitesini belirleyen aslında lokasyonu, merkez noktalara ne kadar yakın olduğu ya da tarif edilirken ne kadar kolay tarif edilip edilmediği ile alakalıdır.

MySpaceMR, İstanbul’un en uğrakü bilindik ve kolayca bulunabilen 4. Levent bölgesinde bulunmakta. Metro istasyonu gibi merkez noktalara 5 dk yürüme mesafesinde aynı zamanda İstanbul’un bilindik avmlerinden Sapphire’in hemen arkasında konumlanması itibariyle şirketiniz için prestijli bir konum olacaktır.

MySpaceMR 2018’den bu yana kaliteli hizmet disiplini ile sektörde var olan, çözüm odaklı bir markadır. Şunu hatırlatmakta fayda olacaktır ki MySpaceMR ile yalnızca sanal ofis hizmeti değil, toplantı salonu, hazır ofis ve paylaşımlı ofis gibi olanaklardan da faydalanmanız mümkün.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *